Клей не на момент, а на століття! Компанія UHU є одним зі світових лідерів у виробництві клею. В 1932 році саме компанією UHU був винайдений перший у світі прозорий універсальний синтетичний клей на основі эпоксидной смоли UHU Alleskleber, що склеював всі відомі в той час матеріали. 

Сьогодні ТМ UHU є уособленням клею в Німеччині. Асортименти клею UHU містить у собі універсальні клеї: секундні, контактні, эпоксидные; спеціальні клеї: для дерева, скла, металу, шкіри, текстилю, моделювання й пластика; монтажні клеї, канцелярські клеї, а також, товари для хобби й творчості. Близько 650 різновидів продуктів UHU продаються сьогодні в 125 країнах миру. 

Вся продукція UHU виробляється в Німеччині, екологічно чиста й безпечна. Чому покупці клею в усьому світі вибирають продукцію UHU і в чому її перевага? Краще співвідношення ціни і якості продукції; економічність, зручність; надійність і якість продукції, перевірена часом; довгий термін служби. 

Для зручності нанесення на різні поверхні існує кілька типів аппликаторов: тонкий, як голка; з регульованим дозатором; спрей, що дозволяє наносити на більші поверхні тонкий шар клею за секунди. Крім цього клеї UHU продаються в різних упакуваннях: від 3 г до 30 кг. 

Для всієї продукції UHU незмінним залишається головний принцип: клейове з'єднання завжди прочнее матеріалів, що склеюються. Це значить, що при механічному впливі на склеєні матеріали, розривши або деформація відбуваються в будь-якому місці, крім клейового шва. Клей UHU для порцеляни й кераміки. Клей UHU для порцеляни й кераміки - прозорий, безбарвний клей, що має грузлу, напіврідку консистенцію.